Prowadziłam szkolenia i coachingi między innymi dla:

Wybrane opinie zleceniodawców:

Pani Małgorzata Kniaź zrealizowała dla różnych Spółek Grupy MetLife Amplico cykl warsztatów grupowych oraz sesji coachingów indywidualnych jako trener, facylitator  i coach. Zakres obejmował m.in. takie obszary jak: Zarządzanie zmianą, Zarządzanie czasem, Budowanie współpracy w zespołach, Radzenie sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym.

Wysoko oceniamy jakość pracy Pani Kniaź ze względu na jej profesjonalne podejście do klienta, trafne metody pracy grupowej i indywidualnej. Na szczególne uznanie zasługuje sposób w jaki Małgorzata Kniaź wspiera i towarzyszy nam we wdrażaniu nowych umiejętności i zachowań w pracy. Uważamy ją za godną polecenia każdemu, kto szuka profesjonalnego partnera do współpracy.

Dyrektor Departamentu HR, METLIFE

Informujemy, iż KINGFISHER Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. była odbiorcą cyklu szkoleń zorganizowanych i dostarczonych przez panią Małgorzatę Kniaź.

Jesteśmy wysoce zadowoleni zarówno z poziomu obsługi, jak i jakości merytorycznej programów. Wszystkie zrealizowane zajęcia zostały bardzo pozytywnie przyjęte i ocenione przez naszych pracowników, a ich rezultaty po dziś dzień wdrażane są w życie firmy.

Acting HR Manager, KINGFISHER SOURCING EASTERN EUROPE Sp. z o.o.

Z wielką przyjemnością rekomendujemy usługi szkoleniowe Pani Małgorzaty Kniaź, jako solidnego i profesjonalnego partnera. Małgorzata Kniaź zrealizowała dla naszego zespołu sprzedawców warsztaty z zakresu Obsługi Klienta. Zawierały one elementy Coachingu Grupowego oraz Action Learningu, które okazały się cennym doświadczeniem dla uczestników szkolenia.

Wszystkie zajęcia zostały bardzo dobrze przyjęte i ocenione przez naszych pracowników. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, ciekawych metod warsztatowych oraz wysokiej jakości i skuteczności przygotowanych programów.

Prezes Zarządu, SOFTEX Data S.A

Wybrane opinie uczestników:

To było jedno z najlepszych szkoleń w moim życiu. Wiedza teoretyczna i praktyczna trenera na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dziękuję za wspaniałą atmosferę, życzliwość, praktyczne pomysły oraz bardzo ciekawe podejście do omawianych zagadnień.

Dyrektor Regionalny, Bank BGŻ BNP Paribas

Świetne przygotowanie merytoryczne trenera, umiejętność zaangażowania grupy. Trener z dużym doświadczeniem menedżerskim i życiowym, nie tylko teoretyk, wie o czym mówi. Energiczna i dobrze zorganizowana, potrafiła odpowiednio poprowadzić grupę. Super. Takich Trenerów nam trzeba!

Kierownik Salonu, T-Mobile S.A.

Bardzo dobry kontakt z grupą, świetnie dopasowane treści, dużo ćwiczeń, scenek i symulacji. Konkretny i bardzo przydatny warsztat. Chciałbym więcej takich szkoleń

Kierownik Oddziału, PZU S.A.

Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tym cyklu szkoleń. Były one dla mnie dużą inspiracją i pokazały, że można podejść inaczej do tematu zarządzania ludźmi. Małgosiu dziękuję za Twoje międzynarodowe doświadczenie i pomysły, którymi się z nami dzieliłaś oraz za duża kulturę osobistą. Udział w prowadzonych przez Ciebie warsztatach był dla mnie wielką przyjemnością.

Kierownik Regionu, TAURON DYSTRYBUCJA

Skontaktuj się ze mną aby porozmawiać o szczegółach:

Każde szkolenie które przeprowadzam jest inne i dopasowane do potrzeb klienta. Zadzwoń lub napisz jak mogę Ci pomóc.

KONTAKT